Ubezpieczenie OC Zawodowej Przewoźnika (pod licencję)

Konieczność posiadania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (zawodowej) przewoźnika drogowego wynika z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Europy (WE) 1071/2009 z dnia 21.10.2009 r. Rozporządzenie mówi o tym, że przedsiębiorca zobowiązany jest posiadać odpowiednią zdolność finansową. Powinna ona wynosić 9 000 euro w przypadku jednego pojazdu oraz 5 000 euro przy każdym kolejnym.

Składka i suma gwarancyjna

Sama składka zależna jest od ilości pojazdów jaką posiada przedsiębiorca. Suma gwarancyjna zaś analogicznie do tego, o czym mówi wyżej wymienione Rozporządzenie. Posiadając jeden pojazd Suma Ubezpieczenia wyniesie 9 000 euro. Przy dwóch 14 000 euro, przy trzech 19 000 euro itd

Wysokość składki zależy od ilości zgłoszonych samochodów i rozpoczyna się od 250 zł za jeden pojazd i spada do 190 zł za pojazd przy 20 autach.. Powyżej tej liczby stosujemy indywidualne wyliczenia. To prawdopodobnie najniższe składki na rynku i najprostszy sposób zawarcia polisy.

  1. Sprawdź składkę dla swojej firmy. - wystarczy wpisać liczbę posiadanych samochodów.
  2. Jeżeli kwota Ci odpowiada - podaj pozostałe informacje i wyślij wniosek. 
  3. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie wraz numerem konta do opłacenia składki. 
  4. Po opłaceniu otrzymasz polisę mailem, a oryginał pocztą.

W razie pytań, zawsze możesz zadzwonić 604 931 300 lub napisać na [email protected] 

Zgodnie z przepisami o dystrybucji ubezpieczeń, stąd możesz pobrać Kartę produktu oraz Informację o dystrybutorze.

Używamy plików cookie w celu zapewnienia najlepszej jakości usług. Kontynuując, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.