Leasing

Leasing samochodów

Leasing na samochody zapewniamy nie tylko na pojazdy kupowane w naszym serwisie ale również poza nim. Jesteśmy jednym z największych przedstawicieli banków i firm leasingowych działających w Polsce. Dzięki temu możemy zaproponować konkurencyjne warunki finansowania zarówno dla bardzo wymagających klientów, jak i dopiero rozpoczynających działalność.
Wiemy, jak cenny jest czas przedsiębiorcy. Aby skrócić wszystkie formalności do niezbędnego minimum, informacje zbieramy telefonicznie lub mailowo. Po wstępnej ocenie składamy wniosek do najodpowiedniejszego w danej sytuacji banku lub firmy leasingowej. Dokumenty można do nas przesłać na adres biuro @ getruck.pl.
Szczegółowe warunki leasingu i są ustalane dla każdego klienta indywidualnie. Możliwy jest leasing bez wpłaty własnej. a dzięki rozłożeniu spłaty na długi okres możemy w zdecydowany sposób obniżyć wysokość rat miesięcznych.

Dokumenty do leasingu. 

Przy zwykłych transakcjach oczekujemy jedynie informacji o pojeździe oraz danych z dowodu osobistego. Można je podać telefonicznie, przesłać mailem, lub skorzystać z formularza na stronie DANE DO LEASINGU. Przy wyższych kwotach lub niestandardowych warunkach prosimy o dokumenty finansowe.

Kredyt samochodowy

Wybór Kredytu samochodowego jako formy finansowania zakupu pojazdu zapewnia szybszą  i prostszą drogę do przeprowadzenia transakcji. Procedury kredytowe są bardzo szybkie a wymagania dokumentowe minimalne.
Kredyt samochodowy zapewnia również większe bezpieczeństwo. Wynika ono z możliwości wcześniejszej spłaty bez odsetek, łatwą wymianę pojazdu na inny w trakcie trwania umowy kredytowej. Także w przypadku szkody całkowitej, bank zatrzymuje dla siebie tylko kwotę bieżącego zadłużenia a pozostała część odszkodowania wypłacana jest właścicielowi pojazdu.
Kredyt na zakup samochodu daje również możliwość znaczących korzyści podatkowych. Amortyzacja i odsetki stanowią koszt uzyskania przychodu. Warto też pamiętać o możliwości jednorazowej amortyzacji i odliczenia 100% podatku VAT od wartości zakupu, co pozwala na niepłacenie podatku dochodowego i VAT przez wiele miesięcy.
Kredytobiorcami mogą być zarówno osoby fizyczne, jak i spółki prawa handlowego, przedsiębiorstwa państwowe, stowarzyszenia, fundacje itd.
Kredytem samochodowym można sfinansować zakup pojazdów nowych lub używanych:. Mogą one pochodzić od dowolnego dealera, komisu lub od innej firmy.
Oprocentowanie kredytu samochodowego uzależnione jest od rodzaju i wieku pojazdu a także od sytuacji finansowej kredytobiorcy. Dzięki współpracy z kilkoma bankami, jesteśmy w stanie uzyskać możliwie najlepsze warunki dla naszych klientów.

Leasing dla nowych firm


To temat na tyle obszerny, że poświęciliśmy mu oddzielna stronę Leasing dla nowych firm